Odcinki(42)
-
Kbelík (S10E01)
-
Dveře (S10E02)
-
Korespondence (S10E03)
-
Hračička (S10E04)
-
Vedoucí (S10E05)
-
Lebeda (S10E06)
-
Kačenka (S10E07)
-
Myš (S10E08)
-
Herečka (S10E09)
-
Spravodlivá vec (S10E10)
-
Prekvapenie (S10E11)
-
Pasca (S10E12)
-
Pukl (S10E13)
-
Vděk (S10E14)
-
Bouřka (S10E15)
-
Záhada u půdy (S10E16)
-
Uhlí (S10E17)
-
Ponožky (S10E18)
-
Pacient (S10E19)
-
Náhodná známosť (S10E20)
-
Otcovia (S10E21)
-
Obraz (S10E22)
-
Sporák (S10E23)
-
Elektřina (S10E24)
-
V porodnici (S10E25)
-
Logik (S10E26)
-
Dům pro celou rodinu (S10E27)
-
Nejlepší advokát ve městě (S10E28)
-
Školení (S10E29)
-
Ohlašovna požáru (S10E30)
Obsada
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krkonošské pohádky (1974) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Apolena Veldová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
U nás doma (1988) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Alexej Pyško
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Bohuslav Čvančara
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Karel Bartoň
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Svatopluk Matyáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ctná paní Lucie (1972) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Ivan Misař
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Pavel Skřípal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jiří Schwarz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Dagmar Novotná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Marie Logojdová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Bez ženské a bez tabáku (1980) (serial)
Stavy rachotí (1983) (serial)
Alexandra Gasnárková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
Vlasta Jelínková
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)