Odcinki(39)
-
Stopařka (S08E01)
-
Kanasta (S08E02)
-
Inzerát (S08E03)
-
Kaliba (S08E04)
-
Spodky (S08E05)
-
Zavazadlo (S08E06)
-
Nápadník (S08E07)
-
Vlak (S08E08)
-
Neteř (S08E09)
-
Oběd (S08E10)
-
Deník (S08E11)
-
Logika (S08E12)
-
Zápalky (S08E13)
-
Zlatovláska (S08E14)
-
Záhada (S08E15)
-
Doktor (S08E16)
-
Jahody so šľahačkou (S08E17)
-
Králik na smotane (S08E18)
-
Zástava (S08E19)
-
Trafika (S08E20)
-
Lůžko (S08E21)
-
Brok (S08E22)
-
Rozhodčí (S08E23)
-
Filip (S08E24)
-
Drahý Karel Gott (S08E25)
-
Zlatá náušnice (S08E26)
-
Bunda (S08E27)
-
Panelák (S08E28)
-
Balík (S08E29)
-
Cement (S08E30)
Obsada
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Lenka Kořínková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mach a Šebestová (1976) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Škola za školou (1981) (serial)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Naďa Urbánková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serial)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Furia (2016) (serial)
Věra Budilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krkonošské pohádky (1974) (serial)
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Otakar Dadák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Konec dětských lásek (1980) (serial)
Milan Holubář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Legenda o živých mrtvých (1971) (serial)
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Marie Beránková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Konec dětských lásek (1980) (serial)
Vilém Pfeiffer
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Legenda o živých mrtvých (1971) (serial)
Muž, který nesmí zemřít (1976) (serial)
Zdeněk Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Eva Vidlařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (serial)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Milan Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Třetí patro (1985) (serial)