Reżyseria:
Zdeněk TycZdjęcia:
Josef HrušaWykonawca:
Pavel Liška, Michal Kavalčík, Tomáš Matonoha, Tomáš Hanák, Petr Čtvrtníček, Jan Budař, Marek Daniel, Bohumil Klepl, Anna Polívková, Václav Koubek (więcej)Występują
Lenka Vychodilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dym (1990)
Cudowne lata pod psem (1997)
Besídka divadla Sklep (1991) (nagranie teatralne)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
W cieniu (2012)
Jana Plodková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Němá tajemství (2023)
Butelki zwrotne (2007)
Miloš Knor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (nagranie teatralne)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Andílek na nervy (2015)
Richard Němec
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Protektor (2009)
Zrádci (2020) (serial)
Jana Kepková
Czechy
Najlepsze filmy:
Dowód osobisty (2010)
Poslední cyklista (2014) (film telewizyjny)
Zloději zelených koní (2016)
Karel Hynek
Najlepsze filmy:
Rozkoš (2013)
Musíme se sejít (2016)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Richard Nedvěd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (nagranie teatralne)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Lumír Tuček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pražská 5 (1988)
Malý Pán (2015)
Błazen i królowa (1987)
Petr Vydra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Powrót idioty (1999)
Revizor (1998) (nagranie teatralne)
Malostranské humoresky (1995)
Václav Neužil ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
W cieniu (2012)
Pavel Tomeš
Najlepsze filmy:
Lucie Roznětínská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Wedrówka studentów Piotra i Jakuba (2000)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tereza Chytilová
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hanele (1999)
Červený a černý (2006) (nagranie teatralne)
Johana Ožvold
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Toman (2018)
Všechno bude fajn (2017)
Jakub Žáček
Czechosłowacja
Michal Dalecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Protektor (2009)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vosto5: Pérák (2020) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Roman Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Krowa (1993)