Odcinki(12)
-
Čelem proti zdi (S04E01)
-
Noční tramvaj (S04E02)
-
Expert (S04E03)
-
Fotograf (S04E04)
-
Frajeřina (S04E05)
-
Bojovka (S04E06)
-
Šerif (S04E07)
-
Armando (S04E08)
-
Kapitán (S04E09)
-
Poslední decinka (S04E10)
-
Indiánské víno (S04E11)
-
Pozdní sběr (S04E12)
Obsada
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vanda Hybnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Volha (2023) (serial)
Alice Šnirychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Jan Počepický
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Miluše Šplechtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Veronika Petrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Barbora Dipoldová
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Marcela Kyselová
Najlepsze seriale:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
České století (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Kateřina Kráľovská Steinerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Rostislav Novák st.
Czechosłowacja
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Milan Duchek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)