Odcinki(12)
-
Čelem proti zdi (S04E01)
-
Noční tramvaj (S04E02)
-
Expert (S04E03)
-
Fotograf (S04E04)
-
Frajeřina (S04E05)
-
Bojovka (S04E06)
-
Šerif (S04E07)
-
Armando (S04E08)
-
Kapitán (S04E09)
-
Poslední decinka (S04E10)
-
Indiánské víno (S04E11)
-
Pozdní sběr (S04E12)
Obsada
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jiří Schwarz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Gabriela Štefanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Vyorálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Układ (2015) (serial)
Furia (2016) (serial)
Dita Kaplanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Škola za školou (1981) (serial)
Veronika Freimanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavel Zatloukal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vladimír Hauser
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kosmix (2020) (serial)
Martin Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Pavla Beretová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Miroslav Šnajdr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Daniel Volný
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Strážmistr Topinka (2019) (serial)
Eva Vrbková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Mário Kubec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
České století (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Jaromír Barin Tichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)