Reżyseria:
Hyeong-min LeeScenariusz:
Kyeong-hee LeeOdcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Rain
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Pod parasolem królowej (2022) (serial)
Ghost Doctor (2022) (serial)
Hyo-jin Gong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Gwaenchana, sarangiya (2014) (serial)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Dong-geon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Dan, hanaui sarang (2019) (serial)
Celebrytka (2023) (serial)
Soo-hyeon Hong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Maedeudog (2017) (serial)
Kyeongchalsueob (2021) (serial)
Goo Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Taxi Driver (2021) (serial)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Yeo-reum Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Ha-yoon Song
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yooryung (2012) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (serial)
Hye-bin Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Byuti insaideu (2018) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Ah-hyeon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Maerineun wibakjoong (2010) (serial)
Areumdawoon geodaeege (2012) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Jae-rok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Ye-ryeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (serial)
Jae-han Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kimgwajang (2017) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Pasta (2010) (serial)
Geon-il Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Ae-rie Chung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Byeoleul ddadajwo (2010) (serial)
Hee-kyeong Yang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gajogkkili wae ilae (2014) (serial)
Geomsa peurinseseu (2010) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Young-ha Lee
Korea
Najlepsze seriale:
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Baempaieo tamjeong (2016) (serial)