Serie(23) / Odcinki(1365)
-
Série 1 (2005) - 86 odcinków
-
Série 2 (2006) - 72 odcinków
-
Série 3 (2007) - 81 odcinków
-
Série 4 (2008) - 79 odcinków
-
Série 5 (2009) - 81 odcinków
-
Série 6 (2010) - 72 odcinków
-
Série 7 (2011) - 74 odcinków
-
Série 8 (2012) - 76 odcinków
-
Série 9 (2013) - 80 odcinków
-
Série 10 (2014) - 80 odcinków
-
Série 11 (2015) - 80 odcinków
-
Série 12 (2016) - 80 odcinków
-
Série 13 (2017) - 80 odcinków
-
Série 14 (2018) - 80 odcinków
-
Série 15 (2019) - 62 odcinków
-
Série 16 (2020) - 57 odcinków
-
Série 17 (2021) - 20 odcinków
-
Série 18 (2022) - 26 odcinków
-
Série 19 (2022) - 16 odcinków
-
Série 20 (2023) - 22 odcinków
-
Série 21 (2023) - 24 odcinków
-
Série 22 (2024) - 22 odcinków
-
Série 23 (2024) - 15 odcinków
Obsada
Alexandr Maier
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Tátové na tahu (2018) (serial)
Drahomíra Stejskalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ulice (2005) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Lucie Vojtová
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Polda (2016) (serial)
Šimon Pliska
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ladislav Dostál
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Klára Tomanová
Czechy
Najlepsze seriale:
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Vladislava Bambásková
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Anežka Přikrylová
Najlepsze seriale:
Černé vdovy (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Adam Vojtek
Czechy
Najlepsze seriale:
Marie Terezie (2017) (serial)
Malá velká liga (2023) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Lucie Borhyová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V: Goście (2009) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Štěpán Coufal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Volha (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Jan Kopečný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pouť (2018) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Nela Kailová
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Ladislav Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Zdeněk Suchar
Najlepsze seriale:
Whiskey Cavalier (2019) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Last Light (2022) (serial)
Vitalii Vorkhlik
Ukraina
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Michaela Pecháčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jaroslav Pokorný
Najlepsze seriale:
Slunečná (2020) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Alice Laksarová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)