Serie(23) / Odcinki(1365)
-
Série 1 (2005) - 86 odcinków
-
Série 2 (2006) - 72 odcinków
-
Série 3 (2007) - 81 odcinków
-
Série 4 (2008) - 79 odcinków
-
Série 5 (2009) - 81 odcinków
-
Série 6 (2010) - 72 odcinków
-
Série 7 (2011) - 74 odcinków
-
Série 8 (2012) - 76 odcinków
-
Série 9 (2013) - 80 odcinków
-
Série 10 (2014) - 80 odcinków
-
Série 11 (2015) - 80 odcinków
-
Série 12 (2016) - 80 odcinków
-
Série 13 (2017) - 80 odcinków
-
Série 14 (2018) - 80 odcinków
-
Série 15 (2019) - 62 odcinków
-
Série 16 (2020) - 57 odcinków
-
Série 17 (2021) - 20 odcinków
-
Série 18 (2022) - 26 odcinków
-
Série 19 (2022) - 16 odcinków
-
Série 20 (2023) - 22 odcinków
-
Série 21 (2023) - 24 odcinków
-
Série 22 (2024) - 22 odcinków
-
Série 23 (2024) - 15 odcinków
Obsada
Tereza Rumlová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Vojtěch Efler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Expozitura (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
David Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Extraktoři (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohrožené prázdniny (1990) (serial)
Petr Vršek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Pavel Kovář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
Jindřich Kantor
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Jaroslav Pšenička
Najlepsze seriale:
Život je hra (2018) (serial)
Boží mlýny (2021) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Petra Jindrová
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Tereza Drábková
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Josef Vaňousek
Czechy
Najlepsze seriale:
Tannbach (2015) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
12 małp (2015) (serial)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Štěpán Benoni
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Chantal Poullain
Francja
Najlepsze seriale:
Kapitán Exner (2017) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Matyáš Svoboda
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Vladimír Mládek
Najlepsze seriale:
Přístav (2015) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Jan Dvořák
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Polda (2016) (serial)
Bohéma (2017) (serial)
Andrea Schönová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Redakce (2004) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Ivan Sochor
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jana Trojanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Svatby v Benátkách (2014) (serial)