Scenariusz:
Ivo Pelant, Eva Pelantová, Barbara Bulvová, Leoš Karaks, Jan Coufal, Hana Cielová (więcej)Zdjęcia:
Josef Hruša, Miroslav Hurt, Jakub Ševčík, Ivan Charvát, Hubert Hesoun, Martin Přeták (więcej)Obsada:
Bára Munzarová, Jan Šťastný, Milan Bahúl, Petr Rychlý, Jiří Langmajer, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Adéla Gondíková, Markéta Plánková, Monika Zoubková, Martin Písařík, Martin Trnavský (więcej)Odcinki(79)
-
Otvíráme! (S04E01)
-
Nikomu to neříkej! (S04E02)
-
Sylvě jde o život (S04E03)
-
Bufet nám neberte! (S04E04)
-
Už to nebudu tajit (S04E05)
-
Rozvod po italsku (S04E06)
-
Chci pryč! (S04E07)
-
Musíte to přežít oba (S04E08)
-
Mami! (S04E09)
-
Pomluvu nezabiješ (S04E10)
-
Nejste náhodou inkvizitor? (S04E11)
-
Díky za všechno! (S04E12)
-
Zvládnu to sám! (S04E13)
-
Někdo musí být první (S04E14)
-
Tisíc očí (S04E15)
-
Hon na veverku (S04E16)
-
Mám strach (S04E17)
-
Tohle nemůžeme! (S04E18)
-
Běž pryč! (S04E19)
-
Drž mě za ruku (S04E20)
-
Hůř už být nemůže (S04E21)
-
Raději se nevracej! (S04E22)
-
Nikdy se tě nevzdám (S04E23)
-
Kamínek z potoka (S04E24)
-
Děkuji Bohu (S04E25)
-
Nechci jít domů (S04E26)
-
Kam patřím? (S04E27)
-
Jak Romeo a Julie (S04E28)
-
Rytíři nevymřeli (S04E29)
-
Pomocná ruka (S04E30)
Obsada
Lenka Stolařová
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Petra Hobzová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Petr Vaněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Jitka Foltýnová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Petra Pudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jiří Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Totems (2022) (serial)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
Marcela Kyselová
Najlepsze seriale:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
František Nedbal
Najlepsze seriale:
Safari za kuchyňou (1991) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Karolina Pešlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Marie Štěchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Matěj Kopecký
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Richard Maška
Najlepsze seriale:
Redakce (2004) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Kateřina Veckerová
Najlepsze seriale:
Soukromé pasti (2008) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Marta Hrachovinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
To jsem z toho jelen (2000) (serial)
Moonacre (1994) (serial)
Powrót Arabeli (1993) (serial)
Evžen Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Polda (2016) (serial)
Hořký svět (2022) (serial)
Jindra Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Milada Vaňkátová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Klára Fleischhansová
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
To nevymyslíš! (2005) (serial)