Odcinki(72)
-
Jsem naživu (S02E01)
-
Jsi moje tečka (S02E02)
-
Jen přes mou mrtvolu! (S02E03)
-
Koktejl naděje (S02E04)
-
Hledá se sestra (S02E05)
-
Život je byznys (S02E06)
-
Milosrdné lži (S02E07)
-
Krotitelka hadů (S02E08)
-
Nejsem kudlanka! (S02E09)
-
Dvacet minut lásky (S02E10)
-
Skvěle líbám i žehlím (S02E11)
-
Stěhovaví ptáci (S02E12)
-
Živá voda (S02E13)
-
Letíme! (S02E14)
-
Manželství není sranda (S02E15)
-
Kdy končí vášeň (S02E16)
-
Zatloukání (S02E17)
-
Přetahovaná (S02E18)
-
Den blbec (S02E19)
-
Konkurs na upírku (S02E20)
-
Oddechový čas (S02E21)
-
Už vám nevěřím (S02E22)
-
Pravidelná dávka nemocí (S02E23)
-
Instantní sex (S02E24)
-
Milenky jako první (S02E25)
-
Štrúdl na rozloučenou (S02E26)
-
Sedmé nebe (S02E27)
-
Dnes neordinujeme! (S02E28)
-
Budu čekat (S02E29)
-
S. O. S. (S02E30)
Obsada
Marta Vítů
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Dagmar Zázvůrková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Polda (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ladislav Dvořák
Najlepsze seriale:
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Marcela Nohýnková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jana Eyrová (1972) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Miroslav Žbirka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Redakce (2004) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Barbora Šťastná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Petr Fejk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Eva Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jana Břežková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Jolana Smyčková
Najlepsze seriale:
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
David Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Nędznicy (2000) (serial)
České století (2013) (serial)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Ondřej Volejník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Martin Zdráhala
Najlepsze seriale:
To nevymyslíš! (2005) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Aleš Jarý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ota Jirák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Saturnin (1994) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)