Obsada
Michal Suchánek
Najlepsze seriale:
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serial)
Babička to zariadi (1973) (serial)
Škola detektívky (1989) (serial)
Ingrid Ištóková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Vladimír Bartoň
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V tieni vlkov (1971) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Neporaziteľná Vilma (1976) (serial)
Monika Radványiová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Sršne v úli (1985) (serial)
Zuzana Dohňanská
Najlepsze seriale:
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serial)
Štefan Bučko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Mimi a Líza (2011) (serial)
Povstalecká história (1984) (serial)
Eva Rysová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Mário Konstantinidis
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serial)
Karol Vosátko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serial)
Hráč na vlastnú päsť (1982) (serial)
Karol L. Zachar
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Božena Slabejová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Ivan Krajíček
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
V tieni vlkov (1971) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedem statočných budíkov (1975) (serial)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serial)
Ivan Krivosudský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Ivan Laca
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škriatok (1995) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Mária Hájková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Jedno malé sídlisko (1978) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Benjamín Michalský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V tieni vlkov (1971) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Na baňu klopajú (1981) (serial)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
František Laca
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (serial)