Obsada
Martin Hruška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Matouš Ruml
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Hana Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Petr Matoušek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Petra Štíbrová
Czechy
Najlepsze seriale:
12 małp (2015) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Všechny moje lásky (2015) (serial)
Sara Sandeva
Macedonia
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Petra Svoboda
Najlepsze seriale:
Ulice (2005) (serial)
Zuzana Stavná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Barbora Mošnová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Černé vdovy (2019) (serial)
Kateřina Janečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Marek Salvet
Czechy
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Henrieta Hornáčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Zasada przyjemności (2019) (serial)
Eliška Lásková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyšehrad (2016) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Anna Kadeřávková
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyšehrad (2016) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Tomáš Karger
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Lukáš Jůza
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Mariana Prachařová
Czechy
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Karolína Hrůzová - Hlaváčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Patrik Kytka
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)