Obsada
Slávek Bílský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Josef Kuhn
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Andrea Horská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Bára Vyskočilová
Najlepsze seriale:
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Přemysl Bureš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Julius Neumann
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bambinot (1984) (serial)
Poručík Petr (1981) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Oldřich Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Markéta Zehrerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Neviditelní (2014) (serial)
Paranormalne doświadczenia (2018) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Jan Holík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
České století (2013) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Helena Lia Tachovska
Czechy
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Diana Korbelová
Najlepsze seriale:
Ulice (2005) (serial)
Jáchym Kovář
Czechy
Petr Klimeš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
České století (2013) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Aleš Háma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Petr Florián
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Andrej Polák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Tomáš Dastlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lajna (2017) (serial)