Obsada
Petr Reidinger
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Ondřej Havel
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Skautská pošta 1918 (2018) (serial)
Petr Buchta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Jaromír Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Monika Maláčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Josef Wiesner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Trpaslík (2017) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Petra Špalková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Jiří Vojta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
A Small Light (2023) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Last Light (2022) (serial)
Martin Polách
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Martin Pošta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Expozitura (2009) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
David Štěpán
Czechy
Najlepsze seriale:
Zahrádka pod hvězdami (2017) (serial)
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Jakub Stádník
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Život je ples (2012) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Robert Tyleček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Josef Navrátil
Najlepsze seriale:
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Luboš Vrňata
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Eden (2005) (serial)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Izabela Kapiasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Petra Hřebíčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)