Reżyseria:
Stanislav StrnadZdjęcia:
Jakub NosekObsada:
Jiří Bartoška, Oldřich Navrátil, Jan Apolenář, Vladimír Krátký, Jaromír Tlalka, Otakar Brousek st., Miloslav Mejzlík, Jindřich Hrdý, Hynek Chmelař, Jan Kučera, Zdeněk Dvořák, Miloslav Kročil (więcej)Obsada
Jiří Bartoška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Jan Apolenář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krysař (2000) (nagranie teatralne)
Vladimír Krátký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Jaromír Tlalka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Krev zmizelého (2005)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jindřich Hrdý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Příběh kriminálního rady (1994) (film telewizyjny)
Hynek Chmelař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Proces (2013) (nagranie teatralne)
Jan Kučera
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lumpacivagabundus (1970) (nagranie teatralne)
Zdeněk Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Miloslav Kročil
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Eva Vrbová
Najlepsze filmy:
Housata (1979)
Stopy zločinu: Recept na rozloučenou (1989) (film telewizyjny)
Eva Gorčicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nejlepší lékař mého života (1986) (film telewizyjny)
Radka Majerová
Najlepsze filmy:
Stopy zločinu: Recept na rozloučenou (1989) (film telewizyjny)
Sny o Zambezi (1982)
Kluci z bronzu (1980)
Karel Bartoň
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Koločava (2002) (nagranie teatralne)
Jiří Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Rudolf Krátký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Jana Radoušová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Petr a Jan (1988) (film telewizyjny)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Sestra Amáta (1989) (film telewizyjny)
Libuše Billová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Lumpacivagabundus (1970) (nagranie teatralne)