Obsada
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kazue Komiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Minoru Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Ai Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Gō Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Yuri Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Makoto Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Akimitsu Takase
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
かわむら拓央
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Jirou Saitou
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Satoshi Katôgi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
原田正夫
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
船木真人
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Tomo Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
小川一樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tomoya Kawai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)