Maison ikkoku
Reżyseria:
Naoyuki YoshinagaScenariusz:
Hideo TakayashikiZdjęcia:
Tsuguo OzawaObsada:
二又一成, Sumi Shimamoto, Kazuyo Aoki, 坂本千夏, Hiromi Tsuru, Akira Kamiya, Miina Tominaga, Yūko Mita, Toshio Furukawa, Yuriko Fuchizaki, Shigeru Chiba, TARAKO, Norio Wakamoto, Minori Matsushima (więcej)Obsada
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kazuyo Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Doraemon (1979) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiromi Tsuru
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Miina Tominaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Yūko Mita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Yuriko Fuchizaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Shigeru Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
TARAKO
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Minori Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Kōsei Tomita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Naoki Tatsuta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yoshiko Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Noir (2001) (serial)
Minoru Yada
Japonia
Najlepsze seriale:
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)