Maison ikkoku
Á kandó! Jubiwa ni kometa báčan no ai (E95)
(odcinek)- Aa Kandou! Yubiwa ni Kometa Baa-chan no Ai (więcej)
Scenariusz:
Yutaka KanekoZdjęcia:
Tsuguo OzawaObsada:
二又一成, Sumi Shimamoto, Kazuyo Aoki, Hiromi Tsuru, Akira Kamiya, Yūko Mita, Shigeru Chiba, Sukekiyo Kameyama, Gara Takashima, Hisako Kyōda, Tomomichi Nishimura, Yoshiko Asai, Kazue Komiya, Mugihito (więcej)Obsada
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kazuyo Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Doraemon (1979) (serial)
Hiromi Tsuru
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Yūko Mita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Shigeru Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Sukekiyo Kameyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Gara Takashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yoshiko Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Noir (2001) (serial)
Kazue Komiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Monster (2004) (serial)
Mugihito
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)