Shaman king
Reżyseria:
Tsuyoshi NagasawaScenariusz:
稲荷昭彦Zdjęcia:
Katsutoshi HiroseMuzyka:
Toshiyuki OhmoriObsada:
Yūko Satō, 犬山イヌコ, Katsuyuki Konishi, Megumi Hayashibara, Masahiko Tanaka, Yūji Ueda, Yōko Sōmi, Motoko Kumai, Romi Paku, Reiko Suzuki, Hikaru Midorikawa, Kazuhiro Nakata, Akimitsu Takase (więcej)Obsada
Yūko Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Akimitsu Takase
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rumi Ochiai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Makoto Tsumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)