Odcinki(27)
-
Gekirecu battle: Jami no game (E01)
-
Akuma gamer: Džigoku no wana (E02)
-
Gekitocu! Saikjó no monster (E03)
-
Gódacu! Čó maboroši no geki rare tokei (E04)
-
Ima abakareru!! Júgi no himicu (E05)
-
Zettai zecumei!! Acuki júdžó kessen (E06)
-
Urawaza digital pet sódó (E07)
-
Game šitennó cui ni ugoku (E08)
-
Sakurecu: Jojo kjúkjoku no higi (E09)
-
Semaru bidžin kjóši: Himicu no kari (E10)
-
Uwasa no Capmon: Šin tódžó da ze (E11)
-
Kjóun o jobu teki: Fuhai no šinwa (E12)
-
Onna seito o nerau: Daijogen no kiba (E13)
-
Bakuha game de saiaku date (E14)
-
Kowai onna!! Henšin dekinai (E15)
-
Ippacu gjakuten: Hakui no kiki (E16)
-
Girigiri šóbu: Izanau model (E17)
-
Kindan game ni te o dasu na (E18)
-
Dairansen! Ninki contest (E19)
-
Deta!! Saikjó saigo no kirifuda (E20)
-
Kansei!! Kjúkjoku no game land (E21)
-
Jabure: Genkai shooting (E22)
-
Capumon ó! Čódžó kessen!! (E23)
-
Ima! Keččaku no toki kiseki no júdžó (E24)
-
Aratanaru tenkai: Osó bišónen (E25)
-
Rival gekitocu: Saidai pinch (E26)
-
Júdžó: Densecu kara šinwa e (E27)
Opisy(1)
Gra karciana na zawsze odmienia życie młodego Yugiego Muta i jego przyjaciół, Joeya, Tristana i Téi, stając się ich nową rzeczywistością. (Netflix)
Obsada
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miki Ôtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
School Rumble (2004) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Naoki Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Maki Yagita
Najlepsze seriale:
Slam Dunk (1993) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Jú gi ó (1998) (serial)
Emi Uwagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Hiroaki Miura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Sayoko Kawaguchi
Japonia
Hiroshi Ito
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ryūsei Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Uko Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Monster (2004) (serial)
Wakana Yamazaki
Japonia
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Kōzō Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Katsue Miwa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Calimero (1972) (serial)
Ryūji Saikachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)