Sonic X - Season 2 (2005) (seria)
Scenariusz:
まさきひろZdjęcia:
Ayumu HatoriMuzyka:
池頼広Obsada:
Jun'ichi Kanemaru, Sanae Kobayashi, Ryou Hirohashi, Taeko Kawata, Nobutoshi Kanna, Sayaka Aoki, Etsuko Kozakura, Chikao Ohtsuka, Ken Yamaguchi, Bin Shimada, Yumiko Kobayashi, Rumi Ochiai (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
Discovering that the last two Chaos Emeralds are inside a Metarex fortress, Dr. Eggman suggests a truce between him and Sonic to work against their common foe. (Prime Video)
Obsada
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ryou Hirohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Taeko Kawata
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Sayaka Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Etsuko Kozakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ken Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Rumi Ochiai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)