Sonic X - Season 1 (2003) (seria)
Scenariusz:
Kiyoko YoshimuraZdjęcia:
Ayumu HatoriMuzyka:
池頼広Obsada:
Jun'ichi Kanemaru, Sanae Kobayashi, Taeko Kawata, Nobutoshi Kanna, Sayaka Aoki, Bin Shimada, Ryou Hirohashi, Chikao Ohtsuka, Ken Yamaguchi, Rumi Ochiai, Kujira, Naoki Imamura, Kaori Asō (więcej)Opisy(1)
Six months after the Mystic Ruins appeared, Sonic and Eggman have both disappeared. But something strange is happening with Big's friend Froggy. (Netflix)
Obsada
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Taeko Kawata
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Sayaka Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Ryou Hirohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ken Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Rumi Ochiai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kujira
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Naoki Imamura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kaiba (2008) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Kaori Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Sonic X (2003) (serial)
Michio Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yukari Hikida
Japonia
Yuka Shioyama
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)