Odcinki(8)
-
Club der Jungfrauen (S03E01)
-
Cuba Libre (S03E02)
-
Die Unwiderstehliche (S03E03)
-
Schichtwechsel (S03E04)
-
Machtspiele (S03E05)
-
Traumfrau (S03E06)
-
In flagranti (S03E07)
-
Süchtig (S03E08)
Obsada
Sotiria Loucopoulos
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nadja Bobyleva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Traute Hoess
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Christoph Franken
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Nord bei Nordwest (2014) (serial)
Iris Böhm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Christian Blümel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Deutschland (2015) (serial)
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Bruno F. Apitz
Najlepsze seriale:
Kleo (2022) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Stefanie Mühlhan
Niemcy Zachodnie
Katinka Heise
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Julia Dietze
Francja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Karin Boyd
Najlepsze seriale:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Lorenz Nufer
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Die Sitte (2003) (serial)
Cathlen Gawlich
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mitteland - Die Legende Der Elfen (2004) (serial)
Dirk Heinrichs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Anita Olatunji
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ruchome piaski (2019) (serial)
Wiedźmin (2019) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Thomas Lawinky
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Osiem dni (2019) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
René Ifrah
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Marvel: The Punisher (2017) (serial)
Homeland (2011) (serial)
The Affair (2014) (serial)
Margarita Broich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Caroline Schreiber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Jürgen Rißmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)