Reżyseria:
Oren Schmuckler, Ann-Kristin Knubben, Susanne Boeing, Maik Johanns, Kirsten Laser (więcej)Scenariusz:
Hannes Treiber, Eckhard Wolff, Marek Helsner, Matthias Herbert, Stefan Puntigam (więcej)Obsada:
Udo Kroschwald, Nike Fuhrmann, Dominic Boeer, Katharina Blaschke, Stella Hinrichs, Gustavs Gailus, Silke Matthias, Anne Hoffmann, Ferenc Graefe, Henry Arnold, Martin Neuhaus, Ron Helbig (więcej)Odcinki(25)
-
Der Heimkehrer (S21E01)
-
Tödlicher Torf (S21E02)
-
Für David mach ich alles (S21E03)
-
Die Gunst der Stunde (S21E04)
-
Holz fällt! (S21E05)
-
Wolfgang, der Würger (S21E06)
-
Haukes Dinner (S21E07)
-
Tour de Tod (S21E08)
-
Game over (S21E09)
-
Nur ein Spiel (S21E10)
-
Elf Freunde (S21E11)
-
Kurzes Glück (S21E12)
-
Der Berg ruft (S21E13)
-
Grabräuber (S21E14)
-
Das Schweigen der Krebse (S21E15)
-
Der König ist tot (S21E16)
-
Trojas Gold (S21E17)
-
Wilde Tiere (S21E18)
-
Der kleine Bruder des Todes (S21E19)
-
Ein Kleid für Helene (S21E20)
-
Karoline Undercover (1): Die Giftschlange (S21E21)
-
Karoline Undercover (2): Mord ist kein Spiel (S21E22)
-
Vom Teilen und Töten (S21E23)
-
Knuts letztes Werk (S21E24)
-
Der Kandidat (S21E25)
Obsada
Judith Neumann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Charité (2017) (serial)
Osiem dni (2019) (serial)
Anna von Berg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Deutschland (2015) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Ben Gageik
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gambit królowej (2020) (serial)
Charité (2017) (serial)
Mord mit Aussicht (2008) (serial)
Monika Wegener
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Antonio Wannek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Berlińskie psy (2018) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Uwe Rohde
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Ludwig Senger
Najlepsze seriale:
Czas tajemnic (2019) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Jonas Kaufmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Metropolitan Opera: Live in HD (2006) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Alexandra Finder
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Tim Bülow
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Sløborn (2020) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Katja Göhler
Najlepsze seriale:
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Boris Aljinovic
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sisi (2021) (serial)
Mandy Rudski
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Swetlana Schönfeld
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Eva Medusa Gühne
Najlepsze seriale:
Rosa Roth (1994) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Florian Maria Sumerauer
Austria
Najlepsze seriale:
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Christian Clauß
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Rüdiger Dambroth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Abschnitt 40 (2001) (serial)
Franziska Sztavjanik
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)