Reżyseria:
František FilipScenariusz:
Josef BoučekZdjęcia:
Jiří LebedaMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Josef Abrhám, Radovan Lukavský, Petr Štěpánek, Dagmar Havlová, František Němec, Gabriela Vránová, Simona Postlerová, Josef Vinklář, Taťjana Medvecká, Josef Somr, Martin Růžek (więcej)Obsada
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Gabriela Vránová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zámek v Čechách (1993) (film telewizyjny)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Dzieci Swinga (1993)
Vodník (2019) (serial)
Jana Yngland Hrušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Postel (1998)
Detektiv Martin Tomsa (1994) (serial)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Milan Stehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Pavel Chalupa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Věra Koktová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Daleka droga (1948)
Josef Bouček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Setníkův štít (1988) (film telewizyjny)
Adam Novák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Poe a vražda krásné dívky (1996) (film telewizyjny)
Ta naše písnička česká II (1990)