Muzyka:
宅見将典Obsada:
Hōko Kuwashima, Nana Mizuki, Romi Paku, Akeno Watanabe, Ayako Kawasumi, Kotono Mitsuishi, Minori Chihara, Tamio Ōki, Tomokazu Seki, Minami Takayama (więcej)VOD (1)
Odcinki(26)
-
Wielki miecz (E01)
-
Czarna karta (E02)
-
Ciemność w raju (E03)
-
Przebudzenie Clare (E04)
-
Teresa o nikłym uśmiechu (E05)
-
Teresa i Clare (E06)
-
Skazana na śmierć (E07)
-
Przebudzenie (E08)
-
Rozrywaczki: część I (E09)
-
Rozrywaczki: część II (E10)
-
Rozrywaczki: część III (E11)
-
Bezkresne nagrobki: część I (E12)
-
Bezkresne nagrobki: część II (E13)
-
Kwalifikacja do walki (E14)
-
W paszczy wiedźmy: część 1 (E15)
-
W paszczy wiedźmy: część 2 (E16)
-
W paszczy wiedźmy: część 3 (E17)
-
Rzeź na Północy: część 1 (E18)
-
Rzeź na Północy: część 2 (E19)
-
Rzeź na Północy: część 3 (E20)
-
Inwazja na Pietę: część 1 (E21)
-
Inwazja na Pietę: część 2 (E22)
-
Punkt krytyczny: część 1 (E23)
-
Punkt krytyczny: część 2 (E24)
-
Dla kogo to wszystko (E25)
-
Za następczynie (E26)
Opisy(1)
W połowie człowiek, a w połowie potwór yoma szuka sprawiedliwości w walce z yomami pełnej krwi – bezlitosnymi monstrami pożerającymi ludzi. (Netflix)
Obsada
Shiho Kawaragi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Asami Yaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Mitsuru Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Shirō Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Nachi Nozawa
Japonia
Kunihiko Yasui
Japonia
Katsumi Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
GTO (1999) (serial)
Motoki Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Takashi Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Masa'aki Yajima
Japonia
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Miki Nagasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Sachi Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)