Reality show / Dramat
Słowacja,
2015, 40 min
Obsada
Igor Šebesta
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Škola detektívky (1989) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Heňa Kecerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Ako divé husi (2000) (serial)
Mafstory (2006) (serial)
Dušan Kaprálik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Volha (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Dagmar Sanitrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Zuzana Kyzeková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Kolonáda (2013) (serial)
Oteckovia (2018) (serial)
Jozef Pantlikáš
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Daniela Gudabová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Svätý Max (2022) (serial)
Profesionáli (2008) (serial)
Natália Kajzerová
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Nový život (2020) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Jana Kvantiková
Słowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Daniel Straka
Najlepsze seriale:
Susedské prípady (2015) (serial)
Tatiana Poláková
Najlepsze seriale:
Červené pásky (2020) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Lukáš Frlajs
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Keby bolo keby (2009) (serial)
Peter Kadlečík
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Mátyás Dráfi
Królestwo Węgier
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Jana Pilzová
Najlepsze seriale:
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Aféry (2010) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Zuzana Dančiaková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Škola detektívky (1989) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Marián Labuda ml.
Czechosłowacja
Filip Štrba
Najlepsze seriale:
Hotel (2018) (serial)
Rex (2017) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Petra Lángová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Susedia (2006) (serial)