Reżyseria:
Karl KasesScenariusz:
Brigitte BlobelZdjęcia:
David SandersonObsada:
Bettina Zimmermann, Stefan Jürgens, Sonja Kirchberger, Dietmar Schönherr, Miroslav Nemec, Bernd Herzsprung, René Hofschneider, Miguel Herz-Kestranek (więcej)Obsada
Bettina Zimmermann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mondscheintarif (2001)
Le mille e una notte: Aladino e Sherazade (2012) (film telewizyjny)
Stunde der Entscheidung (2006) (film telewizyjny)
Stefan Jürgens
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ich leih mir eine Familie (2006) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Sonja Kirchberger
Austria
Najlepsze filmy:
Die Quellen des Lebens (2013)
Zlot absolwentów 1.0 (2018)
Neues vom Wixxer (2007)
Dietmar Schönherr
Austria
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Reise der Hoffnung (1990)
Schachnovelle (1960)
Miroslav Nemec
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
O jedną miłość więcej (2021) (film telewizyjny)
Ich leih' dir meinen Mann (2003) (film telewizyjny)
Bernd Herzsprung
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Auf den Spuren der Vergangenheit (2004) (film telewizyjny)
René Hofschneider
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Europa Europa (1990)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Miguel Herz-Kestranek
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Sotto il cielo di Roma (2010) (film telewizyjny)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
La freccia nera (2006) (serial)
Konstanze Breitebner
Austria
Najlepsze filmy:
Mesmer (1994)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Leslie Malton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Opętanie (1981)
Offroad (2012)
Mickey Hardt
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Murer: Anatomie eines Prozesses (2018)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (1999) (film telewizyjny)
La Belle et la Bête (2014)
Mathieu Carrière
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
La Femme de l'aviateur (1981)
Il n'y a pas de fumée sans feu (1973)
Le Navire Night (1979)
Johannes Herrschmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
All You Need is Love - Meine Schwiegertochter ist ein Mann (2009) (film telewizyjny)
Mareike Lindenmeyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Zeit, die man Leben nennt (2008) (film telewizyjny)
Sex Up - Jungs haben's auch nicht leicht (2003) (film telewizyjny)
Das unbezähmbare Herz (2004) (film telewizyjny)
Gesche Tebbenhoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Zlot absolwentów 1.0 (2018)
Tatort (1970) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Andreas Schlager
Austria
Najlepsze filmy:
Fremde Haut (2005)
Das unbezähmbare Herz (2004) (film telewizyjny)
Udo Schenk
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
La Rafle (2010)
Zamach w Wilczym Szańcu (2004) (film telewizyjny)
Berthold Toetzke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Das unbezähmbare Herz (2004) (film telewizyjny)
Peter Kuiper
Indonezja
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
The Secret of Santa Vittoria (1969)
Otto - Der Film (1985)