Reżyseria:
Viktor PolesnýScenariusz:
Eva HudečkováZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Milan KymličkaObsada:
Danica Jurčová, Zlata Adamovská, Jiřina Bohdalová, Vladimír Dlouhý, Zdeněk Dušek, Arnošt Goldflam, Hana Gregorová, Jiří Langmajer, Svatopluk Skopal (więcej)Odcinki(9)
Obsada
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Prima sezona (1994) (serial)
Single Man (2017) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Tereza Duchková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arrowsmith (1997) (serial)
Prima sezona (1994) (serial)
Lékárníkových holka (1996) (serial)
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Pavel Vacek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Michael Beran
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Místo nahoře (2004) (serial)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Lenka Šindelářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Karetka (1984) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Vladimír Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslava Adamová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Vladimír Marek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Sisa Sklovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zwycięzca (2023) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Vojtěch Štulc
Najlepsze seriale:
O ztracené lásce (2002) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Jiří Sedláček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Tři tygři (2019) (serial)
U nás doma (1988) (serial)
Vladislav Georgiev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)