Reżyseria:
Dennis GanselZdjęcia:
Torsten BreuerObsada:
Max Riemelt, Tom Schilling, Jonas Jägermeyr, Thomas Drechsel, Devid Striesow, Martin Goeres, Florian Stetter, Joachim Bißmeier, Michael Schenk (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
W 1942 roku dwóch chłopców, Friedrich i Albrecht, zostaje wybranych do elitarnej szkoły, która kształci przyszłych przywódców Rzeszy Niemieckiej. (HBO Max)
Obsada
Zdeněk Julina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Kola (1996)
Bohumil Švarc st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Michael Beran
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Fabryka zła (2004)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Jan Bidlas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Podezření (2022) (serial)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Radek Zima
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Młyn Habermanna (2010)
Revizor (2004) (film telewizyjny)
Daniel Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Fabryka zła (2004)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Otta Tesař
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Láska je láska (2012)
Die Verbrechen des Professor Capellari (1998) (serial)
Maxim Tretiakov
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Aljona (2009) (film telewizyjny)
Otakar Harlas
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Hranaři (2011)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Johannes Zirner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Bella Germania (2019) (serial)
Götz Schubert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Milcząca rewolucja (2018)
Fabryka zła (2004)
Sissy Höfferer
Austria
Najlepsze filmy:
Via Mala (1985) (serial)
Fabryka zła (2004)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Jakub Uličník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michael Gerber
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Der Aufenthalt (1983)
Fabryka zła (2004)
Johannes Hendrik Langer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Jack (2014)
Jakob Semotan
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Hans Dieter Knebel
Niemcy
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)
Leon A. Kersten
Najlepsze filmy:
Fabryka zła (2004)