Obsada
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Terapia (2011) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Zuzana Dřízhalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Tomáš Matonoha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Alice Bendová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslava Kretschmerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Marek Dobeš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Ivanka Devátá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Pohádkový zeměpis (1965) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anička skřítek a Slaměný Hubert (1981) (serial)
Inženýrská odysea (1979) (serial)
Rodinná pouta (2004) (serial)
Ladislava Něrgešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Tomáš Valík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Petr Vaněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Martin Kavan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Eva Nádaždyová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Policie Modrava (2011) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)