Reżyseria:
Václav KřístekScenariusz:
Miroslav SovjákZdjęcia:
David PloyharMuzyka:
František SvačinaObsada:
Igor Bareš, Veronika Jeníková, Barbora Seidlová, Braňo Holiček, Kryštof Rímský, Marie Málková, Jaromíra Mílová, Vlasta Žehrová, Jindra Brendlová, Kateřina Březinová, Monika A. Fingerová (więcej)Obsada
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Kryštof Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Błędy (2021)
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie (2005)
Nevinné lži (2013) (serial)
Marie Málková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rána z milosti (2005) (film telewizyjny)
Commedia finita (2023) (nagranie teatralne)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Jaromíra Mílová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Jedno życie (2023)
Ochránce (2021) (serial)
Vlasta Žehrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Jindra Brendlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Guzikowcy (1997)
Ivanov (1984) (nagranie teatralne)
Kateřina Březinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Monika A. Fingerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Związani (2009)
Jitka Foltýnová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Pátek čtrnáctého (2003) (film telewizyjny)
Housata (1979)
Zdeňka Keclíková
Najlepsze filmy:
In nomine Patris (2004) (film telewizyjny)
Oběti (1999) (serial)
Slumming (2006)
Anna Remková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Politik a herečka (2001) (film telewizyjny)
Magdalena Zimová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Martin Hofmann
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Miloslav Kopečný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
Josef Nedorost
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Cyrulik syberyjski (1998)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
René Přibil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Tři mušketýři (2002) (nagranie teatralne)
František Svačina
Najlepsze filmy:
Princ a chuďas (1971) (film telewizyjny)
Piekna i potwór (1978)
Fantom Morrisvillu (1966)