Odcinki(6)
Obsada
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Kimlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Powrót Arabeli (1993) (serial)
Aneta (1995) (serial)
Hynek Votoček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aneta (1995) (serial)
Martin Sobotka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Tatiana Dyková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Barbora Kodetová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Dagmar Čárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jitřní záře (2022) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Malý pitaval z velkého města (1982) (serial)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Radek Kuchař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Jan Kalous
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Ohrožené prázdniny (1990) (serial)
Jakub Zdeněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Pavel Mang
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Ďábel v Praze (1996) (serial)
Osada (2021) (serial)
Filip Rajmont
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Draculův švagr (1996) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Banáni (2023) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Karolína Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Ohrožené prázdniny (1990) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)