Reżyseria:
Jaroslav DudekScenariusz:
Ivan GarišZdjęcia:
Josef PávekMuzyka:
Ladislav ŠtaidlObsada:
Josef Somr, Jiří Schmitzer, Tereza Brodská, Josef Vinklář, Zuzana Bydžovská, Jana Štěpánková, Jiřina Bohdalová, Alois Švehlík, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Zdeněk Řehoř (więcej)Odcinki(6)
-
Noční chodec (E01)
-
Zlaté víkendy (E02)
-
Veronika a páv (E03)
-
Král se zlobí (E04)
-
Přepadení (E05)
-
Neznámá kráska a myslitel (E06)
Obsada
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Andrea Čunderlíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jana Eyrová (1972) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jiří Kodet
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Oldřich Velen
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Jan Hartl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Petra Černocká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Případ pro zvláštní skupinu (1989) (serial)
Malé dějiny jedné rodiny (1988) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jan Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
České století (2013) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Věra Kalendová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Robenková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Evelyna Steimarová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Ctná paní Lucie (1972) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gabriela Wilhelmová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jana Vaňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Moje kone vrané (1980) (serial)
Země úsměvů a snů (1970) (serial)
Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (serial)
Miloslav Štibich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)