Džúni kokuki
Japonia,
2002, 25 min
Reżyseria:
Tsuneo KobayashiScenariusz:
Shō AikawaZdjęcia:
Atsuho MatsumotoMuzyka:
Kunihiko RyouObsada:
久川綾, Hōko Kuwashima, Naomi Wakabayashi, Wakana Yamazaki, Kappei Yamaguchi, Ken'ichi Suzumura, Yūji Ueda, Tōru Ōkawa, Akiko Hiramatsu, Tomoko Kawakami, Chiemi Chiba, Tomomichi Nishimura (więcej)Obsada
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naomi Wakabayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wakana Yamazaki
Japonia
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oshi no Ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Chiemi Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Akiko Takeguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)