Zdjęcia:
Tarô SatôMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Shōtarō Morikubo, Daisuke Namikawa, Junko Noda, Yōko Honda, Tomoko Kaneda, Tomohiro Tsuboi, Kōki Miyata, Emi Motoi, Kōji Ishii, Harumi Sakurai (więcej)Odcinki(25)
-
Super Rookie (S06E01)
-
Senrecu debut! (S06E02)
-
Nigeba Naki Pinch (S06E03)
-
Nayameru Southpaw (S06E04)
-
Čirjó no seika (S06E05)
-
Pro no šišicu (S06E06)
-
Rookie no kunó (S06E07)
-
Dengeki Fukki (S06E08)
-
Fukkacu no mound (S06E09)
-
Sorezore no nacu (S06E10)
-
Takusareta jume (S06E11)
-
Anmoku no Rule (S06E12)
-
Oi no Rensa (S06E13)
-
Ace no Sekinin (S06E14)
-
Weak Point (S06E15)
-
Danko taru iši (S06E16)
-
Manekarezaru kjaku (S06E17)
-
Rašiku né! (S06E18)
-
Šinobijoru kage (S06E19)
-
Soko ni aru jume (S06E20)
-
Akirameru na! (S06E21)
-
Nokosareta Chance (S06E22)
-
Genkai wo Koete (S06E23)
-
Eikó e no šúren (S06E24)
-
Mirai e (S06E25)
Obsada
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Emi Motoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Jin Yamanoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yūko Sasamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Atsuko Enomoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yūya Uchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takurō Nakakuni
Japonia
Najlepsze seriale:
Overlord (2015) (serial)
Major (2004) (serial)
High School DxD (2012) (serial)
Nobuaki Kanemitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Alya-san (2024) (serial)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)