Mahódžin guruguru - Dokidoki densecu (2000) (seria)
Scenariusz:
Hideki MitsuiZdjęcia:
Akinobu MajimaMuzyka:
Nobuyuki NakamuraObsada:
Konami Yoshida, Omi Minami, Chie Kōjiro, Ken'ichi Ogata, Masa'aki Tsukada, Kenji Tachibana, Ryōko Nagata, Keita Nishihara, Ikuo Nishikawa, Naoko Matsui, Aruno Tahara, Kae Araki, Taiten Kusunoki (więcej)Obsada
Konami Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Omi Minami
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Chie Kōjiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Masa'aki Tsukada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kenji Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ryōko Nagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Keita Nishihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ikuo Nishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Naoko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Aruno Tahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Taiten Kusunoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Riki Kitazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Hero (2001) (serial)
Dororo (2019) (serial)
原田正夫
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hidenobu Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yukinobu Kaneko
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Rokurō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
久保田恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kamiču! (2005) (serial)
Arc the Lad (1999) (serial)
Chinami Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)