Šinkon gattai Godannar!! - Season 1 (2003) (seria)
Animowany / Sensacyjny / Sci-Fi / Romantyczny
Japonia,
2003, 24 min
Zdjęcia:
Hidetake NakajimaMuzyka:
Chūmei WatanabeObsada:
Takayuki Kondō, Mai Nakahara, Takako Honda, Junko Minagawa, Yumi Kakazu, Tarô Yamaguchi, Akeno Watanabe, Mamiko Noto, Hisanori Koyatsu, Kaori Shimizu, Jin Horikawa, Shinji Kawada, Nanae Katō, 細川聖可 (więcej)Obsada
Takayuki Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hisanori Koyatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Kaori Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Jin Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Nanae Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Yoshinori Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Major (2004) (serial)
Yuuka Nanri
Japonia
Najlepsze seriale:
School Rumble (2004) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)