Muzyka:
Taku IzumiObsada:
Masako Nozawa, Isamu Tanonaka, Setsuko Shiina, Yôko Ogushi, Chikao Ohtsuka, Tsuyako Yuki, Reiko Katsura, Yoshiko Asai, Yonehiko Kitagawa, Kazue Takahashi (więcej)Serie(2) / Odcinki(110)
Obsada
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Isamu Tanonaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Setsuko Shiina
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Yôko Ogushi
Japonia
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tsuyako Yuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Texhnolyze (2003) (serial)
Reiko Katsura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ničidžó (2011) (serial) - narrator
Sewajaki kicune no Senko-san (2019) (serial)
Tongari bóši no Memole (1984) (serial)
Yoshiko Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Noir (2001) (serial)
Yonehiko Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Kazue Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Akage no Anne (1979) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Tanošii Múmin ikka (1990) (serial)
Kōsei Tomita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Keiko Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Candy Candy (1976) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Hidekatsu Shibata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōji Yada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Akiko Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Hiroshi Ōtake
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kazuko Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Kenji Utsumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)