Twórcy:
Rockne S. O'BannonObsada:
Ben Browder, Claudia Black, Anthony Simcoe, Gigi Edgley, Virginia Hey, Lani John Tupu, Wayne Pygram, Jonathan Hardy (narrator), Lani John Tupu (narrator) (więcej)Serie(4) / Odcinki(88)
Opisy(1)
W czasie misji kosmicznej amerykański astronauta John Crichton przypadkiem zostaje przerzucony w środek międzygalaktycznego konfliktu. Próba znalezienia powrotnej drogi do domu staje się odyseją. (Tele 5)
Obsada
Dean O'Gorman
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Moonlight (2007) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
Max Phipps
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Inspector Morse (1987) (serial)
Jonny Pasvolsky
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Westworld (2016) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Colin Borgonon
Najlepsze seriale:
Bangkok Hilton (1989) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Ivar Kants
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Victoria Longley
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Water Rats (1996) (serial)
Marta Dusseldorp
Australia
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Janet King (2014) (serial)
Basia A'Hern
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
McLeod's Daughters (2001) (serial)
Marshall Napier
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Girl from Tomorrow (1991) (serial)
Rake (2010) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
John Schwarz
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
McLeod's Daughters (2001) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Peter Whittle
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Skippy (1968) (serial)
Time Trax (1993) (serial)
Danny Adcock
Australia
Najlepsze seriale:
The Coral Island (1983) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Rachel Gordon
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
The Elegant Gentleman's Guide to Knife Fighting (2013) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Hugh Keays-Byrne
Indie
Najlepsze seriale:
Rush (1974) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Carmen Duncan
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Always Greener (2001) (serial)
Inny świat (1964) (serial)
Mary Mara
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dexter (2006) (serial)
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Ray Donovan (2013) (serial)
Malcolm Kennard
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Catching Milat (2015) (serial)
Bikie Wars: Brothers in Arms (2012) (serial)
Lewis Fitz-Gerald
Australia
Najlepsze seriale:
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (serial)
Rake (2010) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Nic Bishop
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Snowfall (2017) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Pete Walters
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Water Rats (1996) (serial)