Zdjęcia:
Toshiaki MoritaObsada:
Ichirō Nagai, Mitsuko Horie, Shigeru Chiba, 坂本千夏, はせさん治, Minoru Inaba, Shunsuke Shima, Ryūsei Nakao, Yoshino Ōtori, Jōji Yanami, Osamu Katō, Ritsuo Sawa (więcej)Odcinki(24)
-
Bremen no Ongakutai (S01E01)
-
Hansel to Gretel (S01E02)
-
Kaeru to ódžo (Zenpen) (S01E03)
-
Kaeru to ódžo (Kóhen) (S01E04)
-
Akazukin (S01E05)
-
Kin no gačó (S01E06)
-
Nagacugu o haita neko (Zenpen) (S01E07)
-
Nagacugu o haita neko (Kóhen) (S01E08)
-
Juki širo to bara kurenai (S01E09)
-
Širajukihime (Sono 1) (S01E10)
-
Širajukihime (Sono 2) (S01E11)
-
Širajukihime (Sono 3) (S01E12)
-
Širajukihime (Sono 4) (S01E13)
-
6-nin no gókecu (S01E14)
-
Inoči no mizu (S01E15)
-
Aohige (S01E16)
-
Jorinde to Joringel (S01E17)
-
Nobara-hime (S01E18)
-
Sultan džísan (S01E19)
-
Cugumi no hige no ósama (S01E20)
-
Akuma to daimaó (S01E21)
-
Odori nuite boroboro ni naru kucu (S01E22)
-
Cinderella (Zenpen) (S01E23)
-
Cinderella (Kóhen) (S01E24)
Obsada
Katsunosuke Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hiromi Tsuru
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akiko Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Hideyuki Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomie Kataoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Noriko Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kōji Totani
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kazuyo Aoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Doraemon (1979) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akio Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Naoki Tatsuta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yukimasa Kishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Michie Tomizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)