Reżyseria:
Gordon HesslerScenariusz:
Lawrence HuntingtonZdjęcia:
John CoquillonMuzyka:
Harry RobertsonObsada:
Vincent Price, Christopher Lee, Rupert Davies, Uta Levka, Sally Geeson, Alister Williamson, Peter Arne, Hilary Heath, Harry Baird, Godfrey James (więcej)Opisy(1)
A British aristocrat buries his disfigured brother alive, but the body is dug up by a local physician. Still alive, the brother begins a systematic search for vengeance. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Vincent Price
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Michael Jackson: Video Greatest Hits - HIStory (1995) (kompilacja wideo)
Edward Nożycoręki (1990)
The Keys of the Kingdom (1944)
Christopher Lee
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Rupert Davies
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Waterloo (1970)
Sapphire (1959)
Ze śmiertelnego zimna (1965)
Uta Levka
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der unheimliche Mönch (1965)
Mister Dynamit - morgen küßt Euch der Tod (1967)
Der Hund von Blackwood Castle (1968)
Sally Geeson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
What's Good for the Goose (1969)
Cry of the Banshee (1970)
The Oblong Box (1969)
Alister Williamson
Australia
Najlepsze filmy:
Battle of Britain (1969)
Z soboty na niedzielę (1960)
The Gorgon (1964)
Peter Arne
Malezja
Najlepsze filmy:
Powrót Różowej Pantery (1975)
Nędzne psy (1971)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
Hilary Heath
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wuthering Heights (1970)
The File of the Golden Goose (1969)
Witchfinder General (1968)
Harry Baird
Gujana
Najlepsze filmy:
Sapphire (1959)
The Count of Monte-Cristo (1975) (film telewizyjny)
Włoska robota (1969)
Godfrey James
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Seance on a Wet Afternoon (1964)
Camille (1984) (film telewizyjny)
John Barrie
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Patton (1970)
Victim (1961)
The File of the Golden Goose (1969)
Michael Balfour
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Batman (1989)
Moulin Rouge (1952)
A Stitch in Time (1963)
Barbara Kellerman
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Monster Club (1981)
The Sea Wolves (1980)
S.O.S. Titanic (1979) (film telewizyjny)
Colin Jeavons
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jane Eyre (1983) (serial)
Kochanica Francuza (1981)
The Master Blackmailer (1992) (film telewizyjny)
Hira Talfrey
Nowa Zelandia
Najlepsze filmy:
The Curse of the Werewolf (1961)
Witchfinder General (1968)
The Oblong Box (1969)
Victor Harrington
Malta
Najlepsze filmy:
Reg Thomason
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Znak czterech (1983) (film telewizyjny)
Battle of Britain (1969)
The One That Got Away (1957)
Hedger Wallace
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Noc po ciężkim dniu (1964)
Parszywa dwunastka (1967)
Alibi doskonałe (1960)
Martin Wyldeck
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Robbery (1967)
Chain of Events (1957)
The Frightened City (1961)
Ivor Dean
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
L'Île au trésor (1966) (serial)
Where Eagles Dare (1968)
Becket (1964)