Zdjęcia:
Kôji HayashiMuzyka:
Akio DobashiObsada:
Yūma Uchida, Ayane Sakura, Daisuke Ono, Tasuku Hatanaka, 岡田恵, Jirou Saitou, 永井真里子, Osamu Hosoi, Tatsuki Kobe, Yûki Hoshi, Shougo Sakata, Kousuke Tanabe (więcej)Odcinki(12)
-
Eikoku kara no Challenger (S01E01)
-
Shougeki no MFG Shinsedai (S01E02)
-
Kamaboko Straight (S01E03)
-
Tire Management (S01E04)
-
Renkei Play (S01E05)
-
Hiun no Rallyist (S01E06)
-
Yongousha no Otoko (S01E07)
-
Voice Count (S01E08)
-
Jisoku 300 Kilo no Dogfight (S01E09)
-
Update (S01E10)
-
Tensai Kakusei (S01E11)
-
Uketsugareta Kankaku (S01E12)
Obsada
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Yū Serizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Noragami (2014) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Naomi Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Tōru Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kaito Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takumu Miyazono
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yūko Iida
Japonia
Najlepsze seriale:
Horimija: Piece (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
China Kitahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Pokemon Generations (2016) (serial)
Jowamuši pedal (2013) (serial)
Kiyotaka Furushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Koko Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Jakusoku no Neverland (2019) (serial)
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sayaka Senbongi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ryota Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)