Obsada
Richard Johnson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Chłopiec w pasiastej piżamie (2008)
Lady Jane (1986)
A Man for All Seasons (1988) (film telewizyjny)
Janet Suzman
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
A statek płynie (1983)
Kontrakt rysownika (1982)
Mikołaj i Aleksandra (1971)
Patrick Stewart
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hamlet (2009) (film telewizyjny)
Logan: Wolverine (2017)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Corin Redgrave
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
W imię ojca (1993)
Excalibur (1981)
Shackleton (2002) (film telewizyjny)
Ben Kingsley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Wyspa tajemnic (2010)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Tim Pigott-Smith
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Krwawa niedziela (2002)
Okruchy dnia (1993)
Zmierzch tytanów (1981)
Tony Osoba
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Taggart (1983) (serial)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Do odważnych świat należy (1982)
William Morgan Sheppard
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Prestiż (2006)
Człowiek słoń (1980)
Szogun (1980) (serial)
Geoffrey Greenhill
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Ragtime (1981)
Great Expectations (1974) (film telewizyjny)
Constantine Gregory
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Ostatni cesarz (1987)
The Company (2007) (serial)
Joseph Marcell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Cry Freedom (1987)
The Boy Who Harnessed the Wind (2019)
Much Ado About Nothing (2012)
Darein Angadi
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
The Curse of King Tut's Tomb (1980) (film telewizyjny)
Derek Godfrey
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jezus z Nazaretu (1977) (film telewizyjny)
Juliusz Cezar (1970)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Chris Jenkinson
Najlepsze filmy:
Indiana Jones i ostatnia krucjata (1989)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Geoffrey Hutchings
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hogfather (2006) (film telewizyjny)
Henryk V (1989)
Foyle's War (2002) (serial)
William Thomas
Najlepsze filmy:
Solomon and Gaenor (1999)
Casey's Shadow (1978)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
John Bardon
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Charing Cross 84 (1987)
Lemur zwany Rollo (1997)
Lennard Pearce
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Rosemary McHale
Najlepsze filmy:
The Hound of the Baskervilles (1988) (film telewizyjny)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Half Moon Street (1986)
Alan Foss
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Little Dorrit (1987)
Maurycy (1987)
Hawks (1988)