Ubojnaja sila - Season 6 (2005) (seria)
Zdjęcia:
Yuriy ShaygardanovMuzyka:
Svyatoslav KurashovObsada
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Ganelin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Viktor Solovyov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Pyotr Semak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Виктор Смирнов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Aleksey Zharkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Альберт Филозов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Филипп Азаров
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Surkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Sergey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kudryavtsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Tatyana Kuznetsova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mikhail Evlanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Maksim Konovalov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Anatoliy Kotenyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Evgeniy Kraynov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Artur Smolyaninov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Olga Kirsanova-Miropolskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)