Ubojnaja sila - Season 6 (2005) (seria)
Zdjęcia:
Ilya DyominMuzyka:
Svyatoslav KurashovObsada
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Ganelin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Zaytsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Larisa Shakhvorostova
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Viktor Solovyov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Semyon Strugachyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Natalya Surkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Лембит Ульфсак
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
V poiskach kapitana Granta (1985) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Pavel Barshak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Ivan Zhidkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Georgiy Shtil
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ольга Калмыкова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Gushchin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Кристина Кузьмина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Margarita Bychkova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Борис Соколов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Aleksandr Chevychelov
Węgry
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Alyoshkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)