Ubojnaja sila - Season 4 (2002) (seria)
Rosja,
2002, 50 min
Obsada
Konstantin Khabenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Ganelin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Smolyakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Katarzyna (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Sergey Vlasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Farca (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Олег Алмазов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Yudin
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Sergey Peregudov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Simonov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Константин Смирнов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Anatoliy Kondyubov
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Gennadiy Smirnov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Denisov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)