Ubojnaja sila - Season 3 (2001) (seria)
Obsada
Konstantin Khabenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Ganelin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Tolubeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Semyon Strugachyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Viktor Bychkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Алла Одинг
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Igor Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mikhail Smirnov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Boris Matveev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Danilova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Svetlana Nemirovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Zhukova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Andrey Tutov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Shevchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vyacheslav Nikiforov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Oleg Fyodorov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ladoga (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)