Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Yūsaku Yara, Kaneto Shiozawa, Kei'ichi Noda, Kotono Mitsuishi, Norio Wakamoto, Nozomu Sasaki, Shūichi Ikeda, Akio Ōtsuka, Hideyuki Tanaka (więcej)Serie(4) / Odcinki(110)
Obsada
Yūko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Takkō Ishimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Takao Ōyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Hidetoshi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kiyonobu Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Toshiya Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Masao Imanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Masaru Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Minori Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Osamu Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Kazuyuki Sogabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Seiko Nakano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Tetsuo Mizutori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)