Ginga eijú densecu - Season 3 (1994) (seria)
Japonia,
1995, 26 min
Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
岡崎英夫Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Keaton Yamada, Kazuhiko Inoue, Yoshiko Sakakibara, Nozomu Sasaki, Takeshi Aono, Michio Hazama, Gorō Naya, Yoshiko Matsuo, Jūrōta Kosugi, Kotono Mitsuishi, Ryūsei Nakao, 難波圭一, Yasuyuki Hirata (więcej)Obsada
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yoshiko Sakakibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial) - narrator
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Michio Hazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gorō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ryūsei Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
難波圭一
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yasuyuki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Tanošii Múmin ikka (1990) (serial)
Tetsuya Iwanaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yūsaku Yara (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)